[/fusion_builder_column]

[/fusion_builder_column]

Rozsah služieb

Naše služby zahŕňajú starostlivosť nielen o zvieratá ale aj o ich majiteľov. Veľakrát sa stáva, že Vaše zvieratko preberá časť problémov od Vás, aby Vás chránilo, takže niekedy je vhodné, ak sa Reiki robí spoločne – aj pre zvieratko, aj pre majiteľa.

V budúcnosti plánujeme rozšíriť naše služby o ďalšie alternatívne liečebné metódy, diagnostické metódy a ďalšie druhy masáži nielen pre zvieratká ale aj pre ich majiteľov.

Povedali o nás

Zuzana used Reiki to help our Hovawart recover from surgery on his paw. The surgery resulted in an open wound that would not heal for more than two months. Our puppy was depressed, as we had to restrict his walks and interaction with other dogs, in addition to wearing the uncomfortable head cone preventing him from exploring his environment. Zuzana’s efforts helped our puppy to heal, become active, happy, and playful again. We are grateful for her passion and commitment towards helping our best friend. 
Irina Manisali, dog owner
So Zuzkou sme nadviazali spoluprácu pred niekoľkými mesiacmi. S Reiki na zvieratách sme nemali žiadne skúsenosti, až Zuzka nám ukázala, aký pozitívny vplyv má Reiki na psíkov. Mali sme v tom čase sučku, ktorá mala demodex (problémy s kožou kôli zníženej imunite) a Zuzka jej značne pomohla cez terapie Reiki. Nasledovali ďalšie psíky s problémami, ktorým Zuzka pomáhala terapiami a a tým pádom pomohla urýchliť liečbu ako napr. hojenie rany, kašel alebo stresy u psíka. Odporúčame každému majiteľovi, ktorý má doma zvieratko s nejakým problémom, vyskúšať aj terapiu s Reiki.
Romana Šerfelová, UVPL Košice
[/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]