Linda
LindaHovawart

Linduška je s nami už od r. 2008, keď sme si ju priniesli ako maličké šteniatko z chovnej stanice Neskrotná Vášeň. Medzitým nám vyrástla do krásy a  je  prvou fenkou v našej chovnej stanici Angel of Mine.  V roku 2012 sa stala   starostlivou  mamičkou 8 šteniatok, podľa ktorých aj vznikol názov 8 siblings.

Ninja
NinjaMainska mývalia mačka

Druhým zvieracim prírastok sa u nás stal tento krásny kocúrik. Ako inak – čiernej farby:). Narodil sa 16.4.2012 v chovnej stanici Velvet Duckie v Čechách. Je veľmi prítulný a hravý.  A nie len to. Je to skutočný partner, ktorý musí byť pri všetkom, čo sa v domácnosti deje. Nechýba nikdy ani pri akomkoľvek Reiki liečení.  Vždy je niekde nablízku.

Kahlan
KahlanMainska mývalia mačka

Kahlan Briar-Rose, je tretí člen mojej zvieracej rodinky. Je veľmi hravý aj keď nie práve najodvážnejší.

Šaško
ŠaškoHovawart

Je to jedno z dvoch šteniatok našej Lindušky, ktoré ostali na Slovensku. Stačí sa pozrieť do jeho očí a okamžite pochopíte, že jeho meno ho veľmi dobre vystihuje. Je to jedno veľké čierné zlatíčko, ktoré sa nedá slovami ani len opísať. To treba vidieť:)

Bobo
BoboKorela

Ďalším vtáčikom v našej širšej rodine domácich miláčikov je Bobo.  Je to veľmi spoločenská a nadovšetko zvedavá korela milujúca adrenalín.  Jej veľkou záľubou sú prelety tesne nad hlavou a je jedno čia hlava to je. Veľmi rada prelieta okolo Šaška alebo Ninju, ktorý sú samozrejme ochotní okamžite sa zapojiť do tejto hry.  Otázne je, ako táto hra bude pokračovať až sa jeden z tých dvoch zlepší v chytaní:) .

Puky
PukyKorela

Táto nádherná  biela korelka, aj keď nepatrí priamo mne, je akoby ďalší zvierací člen našej rodiny. Aj keď je už má asi toľko rokov, čo Linduška, stále je veľmi hanblivá a drží si odstup.  Jej hobby je čítanie kníh. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že knihám sa venuje veľmi dôkladne. Pozornosť  upriamuje nielen na text, ale stáva sa z neho aj odborník na kvalitu použitého papiera a tvrdosť obalu:)

Sheba
ShebaMačička - zachránená z ulice

Sheba bola nájdená v Starom meste, ako sa beznádejne potuluje po uliciach pohodená ako nepotrebná vec. Je pravdepodobné, že žila s ľuďmi, keďže bola veľmi kontaktná. Jej láska k ľuďom zostala nezmenená aj napriek tomu, čo zažila. Teraz je z nej jedno veľké mojkacie zlatíčko. V Šaškovi našla nie len dobrého a starostlivého kamaráta, ale aj perfektnú hračku na hranie:) .