goldie

Meno:  Goldie
Chovná Stanica:    Briar-Rose (CZ)
Narodena:  28.10.2012
R.I.P.:  13.11. 2013

Na tomto mieste by som  chcela špeciálne poďakovať Goldie – mačičke, ktoré ma tak veľa naučila. Zvieratá sú našimi najlepšími učiteľmi a Goldie obvzlášť patrí čestné miesto v mojom živote. Naučila ma, aké hlboké spojenie môže byť medzi človekom a zvieratkom za použitia Reiki, akou nádhernou vnútornou krásou oplývajú, aj keď navonok môžu vyzerať zúbožene a utrápene, ale  hlavne s akým pokojom a  vyrovnanosťou”čelia” tomu, keď nastane  chvíľa ich “odchodu”.

Goldie ma nechala nahliadnuť do jej vnútra a ukázala mi, čo cíti a ukázala svoju  vnútornú krásu.   

K liečbe Goldie som sa dostala úplnou náhodou, keď mi  jej majiteľka spomenula, že ide na operáciu. Keďže viem aj podľa vlastných skúsenosti, že Reiki je veľmi účinné pri hojení rán (aj tých pooperačných) , tak som samozrejme hneď navrhla pomoc s Reiki. To som však ešte netušila, aký vážny je Goldinkin stav.  Počas “liečenia” sa mi niekoľkokrát stalo, že som mala problém nadýchnuť sa a kašlala som. Neskôr sa ukázalo, že  Goldinka má vodu na pľúcach a ťažko sa jej dýcha. Ako “liečba” postupovala, cítila som aj  tlak na pľúcach v ľavej časti dole.  Čoskoro som sa žiaľ dozvedela, že v tej časti má mačička nádor:(  Všetkých nás to vzalo, ale aj tak sme to s Reiki ešte nevzdávali. Aj keď my sme boli rozrušení, tak Goldie mi “ukázala”, že  ona to vníma úplne inak. Počas jedného z Reiki “liečení” som cítila veľmi silné energetické spojenie a videla som Goldie ako  nádhernú mačičku, skutočne takú krásnu , akú som ešte v živote nevidela. Celá akoby žiarila, ako by bola obklopená nejakým jasným svetlom. Vyžarovala kľud a vyrovnanosť, bola ako stelesnený pokoj  a dobro. Tento mi už navždy ostane v pamäti.

Aj keď Reiki Goldie nezachránilo, dalo jej to vždy dosť energie, aby trošku ožila, napila sa, či trošku najedla, ale čo je hlavné, dalo jej to dostatok sily, aby sa rozlúčila so svojou majiteľkou.  Dva dni predtým,  ako bola uspaná,  bola aspoň na chvíľku ako “stará” Goldie a mohla stráviť krásny čas s človekom, ktorého milovala.

Ďakujem Ti Goldie za všetko, čo si ma naučila !

 

Galeria: Goldie Briar Rose